zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze

Centrum Wiedzy

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 01

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Sage przejmuje Fairsail

13 marca 2017 | Biznes, MSP, Gospodarka, Technologia, Zarządzanie, HR

Przejęcie Fairsail oznacza rozszerzenie portfela produktów Sage o cloudowe rozwiązania do zarządzania pracownikami i kapitałem ludzkim.

Sage Group plc, lider rozwiązań kadrowo-płacowych i finansowo-księgowych, sfinalizował przejęcie Fairsail, jednej z najszybciej rozwijających się młodych brytyjskich firm technologicznych. Jej flagowym produktem jest osadzone w chmurze rozwiązanie z zakresu miękkiego HR, oferujące kompleksowe wsparcie w zakresie zarządzania pracownikami. System z powodzeniem funkcjonuje w wielu brytyjskich firmach, w tym także w Sage.

Rozwijając ofertę o produkty Fairsail udostępniamy naszym klientom rozwiązanie umożliwiające integrację szerokiego spektrum działań z obszaru HR - od poszukiwania talentów do analiz kadrowych. W jednym systemie zamykamy rekrutację, zatrudnienie, utrzymanie i rozwój utalentowanych pracowników – mówi dyrektor generalny Sage Stephen Kelly

W ciągu ostatnich trzech lat firma Fairsail zwiększyła przychody z 1 mln do 10 mln GBP (12,5 mln USD), pozyskując w tym okresie ponad 140 000 użytkowników wśród firm z ponad 20 krajów świata. 

Ta inwestycja niewątpliwie pomoże nam ugruntować pozycję lidera na rynku rozwiązań HR – podkreśla Piotr Ciski, dyrektor zarządzający polskim oddziałem Sage. Perspektywa komercjalizacji produktów Fairsail w Polsce otwiera przed firmami wyższego segmentu możliwość korzystania z najnowocześniejszego hybrydowego narzędzia do kompleksowej obsługi kwestii pracowniczych. W najbliższym czasie zaproponujemy alternatywne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw.

###

Sage jest liderem na rynku zintegrowanych systemów finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych, wspierający przedsiębiorców na całym świecie. Trzydzieści lat temu sama rozpoczynała jako niewielka brytyjska firma, a teraz zatrudnia ponad 13.000 pracowników, którzy w 23 państwach obsługują miliony przedsiębiorców, będących motorem światowej gospodarki. Sage zmienia oblicze i upraszcza rachunkowość w firmach stosując błyskotliwe rozwiązania opracowane we współpracy z prężnie działającymi przedsiębiorcami, właścicielami firm, handlowcami, księgowymi, partnerami i programistami. Jako spółka ujęta we wskaźniku giełdowym FTSE 100, aktywnie wspiera środowiska lokalne i angażuje się w zmienianie świata poprzez filantropijną działalność Fundacji Sage.

Sage - lider na rynku zintegrowanych systemów finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych, wspierający przedsiębiorców na całym świecie www.sage.com

Sage ©Sage Group plc 2014. ®Wszelkie prawa zastrzeżone