zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze

Centrum Wiedzy

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 01

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Zmiany w kodeksie karnym - komentarz

14 lutego 2017 | Biznes, Finanse, MSP, Gospodarka, Technologia, Zarządzanie

13 lutego 2017 roku prezydent podpisał ustawę wprowadzającą zmiany w kodeksie karnym. Dotyczy ona m.in odpowiedzialności karnej za puszczenie do obiegu nierzeletnych faktur VAT. Od teraz takie działanie będzie traktowane jak fałszowanie dokumentów i może podlegać karze pozbawienia wolności.

###

Sage jest liderem na rynku zintegrowanych systemów finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych, wspierający przedsiębiorców na całym świecie. Trzydzieści lat temu sama rozpoczynała jako niewielka brytyjska firma, a teraz zatrudnia ponad 13.000 pracowników, którzy w 23 państwach obsługują miliony przedsiębiorców, będących motorem światowej gospodarki. Sage zmienia oblicze i upraszcza rachunkowość w firmach stosując błyskotliwe rozwiązania opracowane we współpracy z prężnie działającymi przedsiębiorcami, właścicielami firm, handlowcami, księgowymi, partnerami i programistami. Jako spółka ujęta we wskaźniku giełdowym FTSE 100, aktywnie wspiera środowiska lokalne i angażuje się w zmienianie świata poprzez filantropijną działalność Fundacji Sage.

Sage - lider na rynku zintegrowanych systemów finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych, wspierający przedsiębiorców na całym świecie www.sage.com


Załączniki

Sage ©Sage Group plc 2014. ®Wszelkie prawa zastrzeżone